Průvodci našich dětí

Průvodci si s dětmi tykají a oslovují se vzájemně jménem.


Mgr. Lucie Salákováhlavní průvodce a průvodce Dětského klubu 
lucka

Mgr. Radana Lazarová – hlavní průvodce a průvodce Dětského klubu

13438875_10208372617144403_6437786185525741559_n

Bc. Petr Boleček – průvodce

fotobolecekpetr

Petr pracuje jako lektor parkouru a organizuje workshopy pro děti a mládež. Dlouhodobě též spolupracuje s nízkoprahovým klubem Ponton, z.s., kde se věnuje především dětem ze sociálně vyloučeného prostředí. Mezi projekty na kterých se v této oblasti podílel patří Plzeň bez překážek, Street Battle Jam či Pixlování. Absolvoval bakalářské studium na FPE ZČU v Plzni. Zde také v současnosti studuje magisterské studium výchovy ke zdraví a tělesné výchovy. Má za sebou seminář o inkluzivním vzdělávání a kurz Zkušeností k respektování. Prošel také akreditovaným kurzem instruktor lyžování.

Věnuje se též několika bojovým uměním, akrobacii, hand-balancingu a pohybu všeobecně. Je spoluzakladatelem umělecké skupiny Hellfire, která vystupuje se svojí ohnivou a světelnou show u nás i v zahraničí. Pracuje také jako kaskadér u filmu či v reklamě. Zajímá se o osobní rozvoj, přírodu a cestování. Rád hraje na kytaru a zpívá.

Ricky Barrington – průvodce pondělky a úterky

ricky

Ricky started teaching in the south of France 6 years ago and his passion for travel has brought him to Plzen via two years at a kindergarden and Academy in Prague. It was within this kindergarden that Ricky found his natural ability to engage with children. His teaching in Plzen has allowed him to focus more on teaching adults, but it’s with children and young adults that Ricky gets the most pleasure from teaching. He believes in individuality and nuturing creativity in children.

Eva Spěváčková – průvodce/dobrovolník

Eva Spěvačková

Bc. Katarína Hranaiová –  průvodce odpoledního Dětského klubu 

Všestranná bytost, která si za svůj dosavadní život vyzkoušela studium ekonomického oboru, sportovní kariéru cyklistky i práci v zahraniční společnosti. Po přežití vážné nehody se rozhodla věnovat svůj čas lidem: dětem – působí v Koventince a zajímá se o inovativní směry ve výchově a vzdělávání; a dospělým – radí v oblasti osobnostního rozvoje. Blízké jsou jí rovněž všechny aktivity nakloněné přírodě, s radostí proto propaguje přírodní stavební materiály.

 

Renata Stelzerová – páteční průvodce a průvodce Dětského klubu

foto-ru

Díky odbornosti zvolené střední školy – sociálně právní, se od 15 dostávala do kontaktu s různými sociálními vrstvami a sociálními problémy – od miminek bez rodičů, přes problémy vozíčkářů až po péči o seniory, což jí pomohlo vytvořit si svérázný pohled na svět. Miluje sbírání zážitků, barevnost a nevyzpytatelnost života, cestování, bytí v přírodě…Co jí baví ale nejvíce je být s dětmi. Od narození svého syna se zajímá o alternativní přístupy výchovy zaměřené na nemocenský a respektující přístup.

Náš současný tým při práci

14211945_1842048569350518_1290682336959300254_n