Průvodci našich dětí

Průvodci si s dětmi tykají a oslovují se vzájemně jménem.


Mgr. Radana Lazarová – hlavní průvodce a průvodce Dětského klubu

13438875_10208372617144403_6437786185525741559_n

 

Mgr. Lucka Salákovádopolední průvodce

 

Ing. Radka Prokopová – hlavní průvodce a odpolední průvodce

 

Jakub Beníšek – dopolední průvodce (na medailonku se pracuje)

 

Mgr. Petr Boleček – dopolední a odpolední průvodce

fotobolecekpetr

Petr pracuje jako lektor parkouru a organizuje workshopy pro děti a mládež. Dlouhodobě též spolupracuje s nízkoprahovým klubem Ponton, z.s., kde se věnuje především dětem ze sociálně vyloučeného prostředí. Mezi projekty, na kterých se v této oblasti podílel, patří Plzeň bez překážek, Street Battle Jam či Pixlování. Absolvoval bakalářské studium na FPE ZČU v Plzni. Zde také v současnosti studuje magisterské studium výchovy ke zdraví a tělesné výchovy. Má za sebou seminář o inkluzivním vzdělávání a kurz Zkušeností k respektování. Prošel také akreditovaným kurzem instruktor lyžování.

Věnuje se též několika bojovým uměním, akrobacii, hand-balancingu a pohybu všeobecně. Je spoluzakladatelem umělecké skupiny Hellfire, která vystupuje se svojí ohnivou a světelnou show u nás i v zahraničí. Pracuje také jako kaskadér u filmu či v reklamě. Zajímá se o osobní rozvoj, přírodu a cestování. Rád hraje na kytaru a zpívá.

 

Bc. Eva Spěváčková – průvodce Dětského klubu

Hledač na cestě životem. Příchod dcer do života odstartoval opouštění dosavadních zájmů a přinesl nové. Absolvovala kurz Respektovat a být respektován, kde se seznámila se zakladatelkami Koventinky, a od jejích počátků pomáhala při chodu školy. Zajímá se o inovativní a nenásilné formy vzdělávání a komunikace. Ráda si užívá s dětmi společné tvoření, hraní her, cvičení, malování, povídání a čtení. Svůj volný čas věnuje nejraději sebezdokonalování v oblastech, které přesahují náš fyzický svět.

 

Renata Stelzerová – odpolední průvodce a provozní

foto-ru

Díky odbornosti zvolené střední školy – sociálně právní, se od 15 dostávala do kontaktu s různými sociálními vrstvami a sociálními problémy – od miminek bez rodičů, přes problémy vozíčkářů až po péči o seniory, což jí pomohlo vytvořit si svérázný pohled na svět. Miluje sbírání zážitků, barevnost a nevyzpytatelnost života, cestování, bytí v přírodě…Co ji ale nejvíce baví, je být s dětmi. Od narození svého syna se zajímá o alternativní přístupy výchovy zaměřené na nemocenský a respektující přístup.

 

Eva Těšitelová – lektorka angličtiny